Súťažné kódy prijímame od začiatku marca do 31. 8. 2020.

Či tvoj súťažný kód vyhráva jednu z okamžitých výhier (10x e-bike BMW Urban, 50x elektrokolobežku Xiaomi Pro a 50x smart hodinky Apple Watch 5) sa dozvieš ihneď podľa spôsobu, akým si kód zadal. Buď dostaneš spätnú SMS, alebo ti to oznámime priamo na tejto webovej stránke. Ak si náhodou nepamätáš, ktorý z tvojich prihlásených kódov bol výherný, môžeš si to skontrolovať na tejto webovej stránke v časti Moje prihlásené kódy.

Ak tvoj súťažný kód nevyhráva jednu z okamžitých cien, automaticky postupuje do žrebovania o hlavnú výhru – elektromobil Audi e-tron Sportback.

Na overenie výhercu potrebujeme vidieť výherný kód z uzáveru. Všetky kódy z uzáverov sú zaradené do žrebovania o hlavnú cenu. Preto je potrebné, aby si sa vedel preukázať svojím výherným uzáverom.

Na preukázanie sa uzáverom stačí aj fotografia výherného kódu z uzáveru, ktorú pošleš na e-mailovú adresu sutaz@budis.sk. Druhá možnosť je doručenie uzáveru s výherným kódom na adresu BUDIŠ, a.s., Trnavská cesta 100, 821 04 Bratislava.

Kód sa nachádza vždy na vnútornej strane uzáveru (fľašu je potrebné otvoriť). Ak tam kód nie je, pravdepodobne si natrafil/a na minerálku Budiš zo staršej súťažnej alebo nesúťažnej edície.

Uisti sa teda, že ide o fľašu z aktuálnej edície „Súťaž o 111 SMART vychytávok!“, ktorej uzáver je vždy označený nápisom „BUDIŠ SMART 2020“ a etiketa fľaše vyzerá takto:

Ak etiketa na tvojej fľaši vyzerá rovnako a napriek tomu nie je na vnútornej strane uzáveru súťažný kód, napíš nám e-mail na pomoc@budis.sk s priloženou fotkou etikety a uzáveru.

Pre istotu skontroluj, či sa tento kód už nenachádza medzi tvojimi platnými súťažnými kódmi, ktoré môžeš vidieť po prihlásení cez formulár na www.sutaz.budis.sk. Ak tam kód nie je a formulár hlási, že už bol použitý, napíš nám e-mail na pomoc@budis.sk s priloženou fotkou kódu z uzáveru.

Pre istotu ti ešte odporúčame preveriť u tvojich blízkych alebo kolegov, či neprihlásili kód skôr ako ty.

Ten istý kód nemôžeš prihlásiť dvakrát. Preto si vyber len jeden zo spôsobov, ako ho zadať – buď cez SMS, alebo cez web. Kód, ktorý už bol raz prihlásený cez SMS, nie je možné prihlásiť druhý raz cez formulár na webe, a naopak.

Ak ti spätná SMS nepríde do niekoľkých minút, over si, či je na telefónnom čísle dostatok kreditu. Ak áno, napíš nám e-mail na pomoc@budis.sk.

Ak ti správa s linkom nepríde do niekoľkých minút, skontroluj si spamovú zložku. Ak tam správa nie je, napíš nám e-mail na pomoc@budis.sk.

Čím viac kódov pošleš, tým väčšiu máš šancu na výhru. S každým kódom máš šancu vyhrať niektorú z okamžitých výhier (10x e-bike BMW Urban, 50x elektrokolobežku Xiaomi Pro a 50x smart hodinky Apple Watch 5) a navyše všetky zadané kódy postupujú do žrebovania o hlavnú cenu – elektromobil Audi e-tron Sportback.

Ľutujeme, na účasť v súťaži musíš mať vek aspoň 18 rokov. Pokojne ťa však môže zastúpiť niekto blízky, kto túto podmienku spĺňa.

Súťažiť môžeš len s telefónnym číslom slovenských mobilných operátorov Slovak Telekom, a. s., Orange Slovensko, a.s., O2 Slovakia, s. r. o., a SWAN Mobile, a. s.