Chýba tu odpoveď na tvoju otázku?
Napíš nám na:
pomoc@budis.sk

Súťažné kódy prijímame od 15. 5. 2019 do 30. 9. 2019.
Ak tvoj súťažný kód vyhráva jednu z okamžitých cien (1x Harley-Davidson, 1x Vespa Primavera a 120x projektor Anker Nebula), obratom ti to oznámime. Podľa spôsobu, ktorým bol kód zadaný, dostaneš buď spätnú SMS, alebo ti to oznámime priamo na tejto webovej stránke. Aj keď kód nevyhráva okamžitú výhru, automaticky postupuje do žrebovania o hlavnú výhru – Porsche 718 Cayman.
Mrzí nás to, ale na účely overenia výhercu potrebujeme vidieť výherný kód z uzáveru. Odfoť nám ho a pošli na e-mailovú adresu sutaz@budis.sk alebo nám ho zašli či prines osobne na adresu Slovenské pramene a žriedla, a. s., Trnavská cesta č. 100, 821 04 Bratislava. Pri odoslaní poštou nezabudni označiť zásielku ako „BUDIŠ SÚŤAŽ“.
Kód sa nachádza vždy na vnútornej strane uzáveru (fľašu je potrebné otvoriť). Ak tam kód nie je, pravdepodobne si natrafil/a na minerálku Budiš zo staršej nesúťažnej edície. Prosím, uisti sa, že fľaša je zo súťažnej edície „Súťaž o 123 Best of cien“ a etiketa na tvojej fľaši vyzerá takto:

Ak etiketa na tvojej fľaši vyzerá rovnako a napriek tomu nie je na vnútornej strane uzáveru súťažný kód, napíš nám e-mail na pomoc@budis.sk s priloženou fotkou etikety a uzáveru.
Pre istotu skontroluj, či sa tento kód už nenachádza medzi tvojimi platnými súťažnými kódmi, ktoré môžeš vidieť po prihlásení cez formulár na www.sutaz.budis.sk. Ak tam kód nie je a formulár hlási, že už bol použitý, napíš nám e-mail na pomoc@budis.sk s priloženou fotkou kódu z uzáveru.
Jeden kód môžeš zadať len jedným spôsobom. Kód, ktorý bol už raz prijatý cez SMS alebo cez formulár na sutaz.budis.sk, už nie je možné opätovne použiť.
Čím viac kódov pošleš, tým väčšiu máš šancu na výhru. Ak aj nevyhráš okamžitú výhru (1x Harley-Davidson, 1x Vespa Primavera a 120x projektor Anker Nebula), každý tvoj kód postupuje do žrebovania o hlavnú výhru – Porsche 718 Cayman.
Ľutujeme, na účasť v súťaži musíš mať vek aspoň 18 rokov. Pokojne ťa však môže zastúpiť niekto blízky, ktorý túto podmienku spĺňa.
Súťažiť môžeš len s telefónnym číslom slovenských mobilných operátorov Slovak Telekom, a. s., Orange Slovensko, a. s., O2 Slovakia, s. r. o., a SWAN Mobile, a. s.