Otázky a odpovede
Chýba tu odpoveď na tvoju otázku? Napíš nám:
 • Môžem sa zapojiť do súťaže, aj keď nemám aspoň 18 rokov?
  Ľutujeme, na účasť v súťaži musíš mať vek aspoň 18 rokov. Pokojne ťa však môže zastúpiť niekto blízky, ktorý túto podmienku spĺňa.
 • Prečo moja etiketa "Hor sa na chatu" nemá súťažný kód?
  Kód sa nachádza vždy na vnútornej strane etikety (etiketu je potrebné z fľaše odlepiť). Ak tam kód nie je, pravdepodobne si natrafil/-a na minerálku Budiš so staršou nesúťažnou etiketou "Hor sa na chatu", kedy neprebiehala etiketová súťaž. Prosím, uisti sa, že tvoja etiketa vyzerá nasledovne: Ak tvoja etiketa vyzerá rovnako a napriek tomu nie je na opačnej strane súťažný kód, napíš nám e-mail na pomoc@budis.sk s priloženou fotkou etikety.
 • Môžem súťažiť aj so zahraničným telefónnym číslom?
  Súťažiť môžeš len s telefónnym číslom slovenských mobilných operátorov Slovak Telekom, a. s., Orange Slovensko, a. s., O2 Slovakia, s. r. o. a SWAN Mobile, a.s.
 • Myslím si, že niekto iný použil môj súťažný kód. Ako mám postupovať?
  Pre istotu skontroluj, či sa tento kód už nenachádza medzi tvojimi platnými súťažnými kódmi, ktoré môžeš vidieť po prihlásení cez formulár na budis.sk/sutaz. Ak tam kód nie je a formulár hlási, že už bol použitý, napíš nám e-mail na pomoc@budis.sk s priloženou fotkou kódu na etikete.
 • Mám nárok na výhru, aj keď som zahodil/a etiketu s kódom?
  Mrzí nás to, no na účely overenia výhercu potrebujeme vidieť výhernú etiketu. Buď doručenú poštou na našu adresu Slovenské pramene a žriedla, a. s., Trnavská cesta č. 100, 821 04 Bratislava, alebo odfotenú/zoskenovanú a odoslanú na e-mailovú adresu kody@budis.sk.
 • Dokedy je možné posielať súťažné kódy?
  Súťažné kódy prijímame od 16. apríla 2018 do 31. augusta 2018.
 • Ako môžem zvýšiť svoju šancu na výhru?
  Čím viac kódov pošleš, tým väčšiu máš šancu na výhru. Ak aj nevyhráš okamžitú výhru (1x Jeep Compass, 1x offroad CAN-AM a 120x reproduktor JBL), každý tvoj kód postupuje do žrebovania o hlavnú výhru - rodinnú chatu s terasou.
 • Môžem ten istý kód prihlásiť cez SMS aj cez web?
  Jeden kód môžeš zadať len jedným spôsobom. Len čo sme súťažný kód prijali cez SMS alebo cez formulár na budis.sk/sutaz, nie je možné ho opätovne použiť.
 • Ako sa dozviem, či je môj súťažný kód výherný?
  Ak tvoj súťažný kód vyhráva okamžitú cenu (1x Jeep Compass, 1x offroad CAN-AM alebo 120x reproduktor JBL), oznámime ti to obratom na tejto webovej stránke, resp. prostredníctvom spätnej SMS, podľa toho, akým spôsobom nám bol kód doručený. Ak nevyhráva okamžitú cenu, postupuje do žrebovania o hlavnú cenu - rodinnú chatu s terasou.
 • Môžem sa zapojiť do súťaže aj s telefónnym číslom mobilného operátora 4ka?
  Súťažiaci s telefónnym číslom v sieti mobilného operátora 4ka sa môžu zaregistrovať do súťaže a zadávať kódy len prostredníctvom tejto webovej stránky - www.budis.sk/sutaz. Súťažiaci s telefónnym číslom v sieti mobilného operátora Slovak Telekom, Orange Slovensko a O2 Slovakia môžu súťažiť aj prostredníctvom SMS.