Vespa Primavera

Vespa sa stala celosvetovým fenoménom a je obľúbeným riešením pre každého, kto sa premiestňuje rýchlo a často. Jazdy na tomto skútri sa nesú v znamení talianskej elegancie, či už ideš na rýchle ristretto, alebo na posedenie pri viedenskej káve. Jej detaily a farby držia krok so svetovými módnymi trendmi, ako sa na správnu Talianku patrí. Pristane jej to v každom prostredí – v spleti mestských uličiek, ale aj na romantických vidieckych cestičkách.


Charakteristickým rysom Vespy je po novom ešte lepšie spracované telo, vybavené radom nových funkcií. Väčší priestor medzi kormidlom a sedadlom, ako aj nová výška sedadla pre lepší kontakt jazdca s vozovkou, poskytujú jazdcovi a prípadnému spolujazdcovi väčší komfort.


V porovnaní s ostatnými skútrami v danej kategórii urobila Vespa veľký krok vpred. Technológie, ktorými je vybavená, boli vyvinuté pre lepší svet a sú priateľské k životnému prostrediu. Má LED svetlá a novú digitálnu prístrojovú dosku s palubným počítačom.


Vespa vie, že technológia znamená málo, ak v teréne nechráni aj samotného používateľa. Preto je bezpečnosť jazdca a spolujazdca jej kľúčovým prvkom. V tomto ohľade treba spomenúť prvky ako 11-palcové kolesá, nové predné zavesenie s tlmičom uchyteným


4-taktný 125 ccm motor s elektronickým vstrekovaním paliva pre nižšiu spotrebu a zníženie emisií. Jednoducho miláčik všetkých ciest.