Apple Watch 5

Smart hodinky hodinky Apple Watch Series 5 najnovšej generácie nikdy neodpočívajú. Budú vám robiť spoločnosť na športovom štadióne i na spoločenskom večierku. Ako to dokážu? Kombinujú dotykový displej, luxusné materiály, vodovzdornosť aj nekonečný výber remienkov, ktoré zdôraznia váš jedinečný štýl.

Na novom, stále aktívnom displeji Retina sa vždy zobrazuje ciferník s časom a ďalšie údaje. Vzhľad displeja je možné upraviť podľa osobných preferencií a aktuálnej nálady – na výber sú stovky ciferníkov, takže vzhľad hodiniek rozhodne neomrzí!

Pomocou aplikácie EKG je možné rýchle meranie tepovej frekvencie alebo kontrola srdcového rytmu. Pokročilými tréningovými metrikami, GPS a odolnosťou proti vode až do hĺbky 50 metrov sú ako stvorené nielen na plávanie, ale na každý šport, ktorý ti napadne!

Vďaka synchronizácii zabezpečujú hodinky prístup k obľúbenej hudbe a podcastom. Rovnako aj prístup k App Store máte vďaka nim priamo na zápästí, takže sťahovanie aplikácií nie je žiadny problém. Hodinky umožňujú zostať v spojení, keďže pomocou nich možno telefonovať, posielať správy a dokonca aj platiť!