Xiaomi Mi Electric Scooter Pro

Elektrická kolobežka Xiaomi Pro je ideálnym riešením pre každého, kto zháňa praktický dopravný prostriedok, pretože ho nebavia mestské zápchy a stres z neskorých príchodov, ale spoľahlivo nadchne aj toho, kto túži po rýchlej a svižnej jazde, vďaka ktorej si užije kopu zábavy. Jej jednoduchosť, kompaktnosť a rýchlosť zaručujú, že kolobežka Xiaomi je pripravená na každú výzvu!

V prednom kolese je zabudovaný vysokovýkonný jednosmerný motor s výkonom 250 W (maximálny výkon až 600 W) s maximálnou rýchlosťou 25 km/h. Prevádzku umožňuje aj vysokokvalitná 474 Wh Li-ion batéria s celkovým dojazdom až 45 km v závislosti od hmotnosti jazdca a náročnosti terénu.

Vďaka pevnej a odolnej konštrukcii z leteckého hliníka, ktorý spĺňa normu IP54, na nej zvládnete napríklad aj jazdu po nerovnom povrchu, v slabom daždi alebo v prašnom prostredí. Telo možno vďaka šikovnému technickému spracovaniu v priebehu 3 sekúnd jednoducho zložiť.

Elektrokolobežka je na kormidle vybavená LED displejom, ktorý zobrazuje údaje ako rýchlosť, stav batérie, prejdenú vzdialenosť alebo režim jazdy. Pri jazde si môžete zvoliť z 3 dostupných režimov – Eko, Standard, Sport. Výhodou je aj systém KERS, ktorý premieňa kinetickú energiu na elektrickú, takže napríklad pri jazde z kopca zvyšujete výdrž batérie. Integrovaný tempomat oceníte hlavne v prostredí, ktoré umožňuje udržiavanie stálej rýchlosti.