Harley-Davidson H Street Bob

Táto americká ikona je správny parťák na bežné presuny, ale aj na dlhšie trasy. Motor má všetok výkon, ktorý je potrebný na to, aby zostal svet v spätných zrkadlách rozmazaný. Tmavé povrchy, zapletané kolesá, skrátené blatníky, skryté digitálne prístroje a ovládacie prvky robia z neho dokonalé stelesnenie amerického sna.


Prepracovaný rám zachováva klasické krivky radu Softtail® a vyznačuje sa ľahkou a pevnou konštrukciou, čo zabezpečuje vynikajúce jazdné vlastnosti.


Digitálna prístrojová doska, USB port a bezkľúčové zapaľovanie dávajú tomuto tradičnému cestnému rebelovi úplne nový moderný rozmer.


Vďaka výkonnému motoru Milwaukee-Eight® 107 so zdvihovým objemom 107 kubických palcov (1 745 cm3), krútiacim momentom 145 Nm od 3 000 otáčok za minútu a podmanivým zvukom, ktorý poteší srdce aj dušu, ťa táto ikona dovezie aj na koniec sveta. Alebo skôr presviští.


Úplne nové vysokovýkonné predné odpruženie a nové zadné odpruženie typu monoshock, ktoré je ľahko nastaviteľné kľúčom pod sedadlom, zlepšujú kvalitu jazdy, trakciu a ovládateľnosť motocykla. Jazdec tak má na cestách všetko vo svojich rukách.