BMW Urban Hybrid E-Bike

Dynamika, štýl a funkčnosť – to sú atribúty, ktoré sa v prípade BMW Urban Hybrid E-Bike od prémiovej nemeckej automobilky snúbia všetky naraz! Či už sa zameriavate na výkon, alebo vám záleží skôr na zážitku zo samotnej jazdy, tento model rozhodne naplní vaše očakávania. E-Bike je aj vďaka štíhlemu rámu ideálny na každodenné používanie a predstavuje pohodlný a štýlový spôsob prepravy.

E-Bike je vybavený elektromotorom s výkonom 250 W v zadnom kolese, ktorý spoločne s technológiou snímača krútiaceho momentu umiestneného v pedáloch poskytuje mimoriadne dynamický zážitok z jazdy.

Zdrojom energie je vymeniteľná Li-ion batéria s kapacitou 300 Wh s rýchlym dobíjaním integrovaná do rámu. Je doň zapracovaná tak dômyselne, že ju sotva vidieť a čistý dizajn tela rámu nijako nenarúša.

Hlavné materiály rámu sú kompozity z hliníka a uhlíkových vláken. Kvalitné komponenty ako hydraulické kotúčové brzdy Shimano vpredu a vzadu, 10-stupňová rýchlostná prehadzovačka Shimano a športové rukoväti – to všetko doslova láka užiť si nový zážitok z jazdy v meste.