Prenosný projektor Anker Nebula

SO dávku zábavy na cestách sa za každých okolností postará prenosný projektor Anker Nebula Capsule. Dokáže projektovať obraz s veľkosťou 300 cm a okrem oceneného dizajnu ponúka moderné hardvérové vybavenie a 4-jadrový procesor. Tento kamoš je ozajstný cestovateľ, pretože vďaka svojim skromným 420 gramom a výške 12 cm je mimoriadne skladný a bez problémov ti vojde do batoha.


Vďaka 360° reproduktoru prebieha jeho zvuk do všetkých smerov, takže výborne ozvučí každú miestnosť alebo letnú párty v záhrade. Nech je kdekoľvek, všetko počuť úplne dokonale.


Malý, ale šikovný projektor bude s tebou na cestách jednoznačne držať krok. Jeho integrovaná batéria mu na jedno nabitie zaisťuje dostatočné množstvo energie, takže vydrží prehrávať 30 hodín hudby alebo 4 hodiny videa.


Projektor má skutočne širokú konektivitu. Je vybavený HDMI vstupom, prepojenie s mobilným zariadením zabezpečujú bezdrôtové rozhrania Wi-Fi a Bluetooth. K dispozícii máš aj Airplay a Miracast na zrkadlenie obsahu, takže dlhé večery si môžeš vyplniť sledovaním videí z YouTube alebo obľúbeného seriálu na Netflixe.