Súťaž o 106 a vyhraj

Posielaj kódy z etikiet Budiš a okamžite vyhraj
1x Jeep Compass, 1x offroad CAN-AM a 120x reproduktor JBL.

Automaticky súťažíš aj o rodinnú chatu s terasou,
ktorú žrebujeme na konci súťaže!

Súťaž sa skončila. Ďakujeme všetkým zapojeným súťažiacim.
4. septembra vyžrebujeme výhercu hlavnej ceny.

Čo môžeš vyhrať?

1x CHATA S TERASOU 100 m2

Čaká na vás drevenica ako z rozprávky! Postavíme iba pre vás nádhernú chatu s terasou, v ktorej naplno podľahnete ozajstnému chatárčeniu. Stačí len zohnať to správne srdcu blízke miesto v ktoromkoľvek kúte Slovenska a potom hurá z chaty rovno na svah, letnú turistiku či na huby. Vďaka novému útočisku si užijete vzácny pokoj „na samote u lesa“ či poriadnu dávku zábavy na brehu jazera s najbližšími počas celého roku.

Staviame naozaj na pevných základoch. Chata je založená na betónovom základe s ukotvenými podlahovými hranolmi, na ktorých je položená drevená podlaha s hrúbkou 24 mm. Zima na nohy vám nebude aj dupať môžete, koľko len chcete, pretože podlaha je izolovaná vrstvou minerálnej vaty s hrúbkou 60 mm a parofóliou.

Správny chatár určite nezostane zatvorený medzi štyrmi stenami. Napriek tomu sme na nich nešetrili, sú vyrobené z kvalitného severského smreka z Fínska. V novej drevenici sa budete cítiť príjemne za každého počasia, pretože všetky vonkajšie steny sú z vnútornej strany dostatočne tepelne izolované minerálnou vatou s hrúbkou 100 mm.

O strechu nad hlavou sa nemusíte báť. Je prekrytá doskami a kvalitným škridplechom, ktorý zvládne poriadnu vrstvu snehu, silný lejak či ostré slnečné lúče. Vďaka tepelnej izolácii a zabezpečenému odvetrávaniu budete dokonale chránení pred mrazom či pred horúčavou a spokojne si môžete užívať harmóniu svojho druhého domova.

Drevenica má výborné dispozičné riešenie s kompletne zabezpečenými rozvodmi a inštaláciou. Určite si každý z vás nájde v chate svoje obľúbené miestečko. Na prízemí sa nachádza kuchyňa s prípravou na kuchynskú linku. S najbližšími si oddýchnete v spoločenskej miestnosti. Nájdete tu aj WC so sprchovacím kútom a umývadlom, a dokonca malú útulnú izbu. Na poschodí vás zase čakajú dve priestranné spálne.

Čo je lepšie ako v letných mesiacoch tráviť čas na terase a užívať si čerstvý horský vzduch? Či už budete len tak sedieť s knihou v ruke, vychutnávať kávičku, alebo pripravovať chutné špeciality na grile, zastrešenú terasu s rozlohou 23 m2 oceníte naozaj v každom ročnom období. A ak by sa vám málilo, božský pokoj si môžete vychutnávať aj na jednom z dvoch balkónov, ktoré patria k spálňam.

1x SUV 4x4 JEEP COMPASS

S týmto prvotriednym SUV bude každá vaša cesta krajinou nezabudnuteľným dobrodružstvom. Ponúka dostatok miesta pre celú vašu rodinu alebo pre partiu kamarátov. Či už sa vydáte po lesnej ceste na chatu, alebo iba do mesta na nákupy, vždy si vychutnáte jeho maximálny komfort a sofistikovaný dizajn. S novým Jeepom Compass určite vytvoríte nerozlučnú dvojicu. Pripravte sa na jazdu snov!

V jeho interiéri sa budete cítiť ako v bavlnke. Pohodlné sedadlá, kvalitné materiály a precízne technické funkcie vytvárajú ideálne prostredie na cesty. Kabína vodiča má detailne premyslený dizajn so 5-palcovým plnofarebným displejom. Vďaka tlačidlám na volante jednoducho ovládate pri riadení všetky funkcie audiosystému, hlasového ovládania a nastavenia rýchlosti.

To auto jazdí hádam samo! Poviete si, keď vyskúšate bezkonkurenčný pohon 4x4 so špičkovými, pokročilými a úspornými pohonovými jednotkami. Spoľahlivo vás dopraví po náročnom teréne naozaj na každú chatu. Jeep Compass je momentálne najschopnejšie kompaktné športové úžitkové SUV. Navyše, systém Jeep Active Drive naozaj umožňuje jazdu ako po masle vďaka pohonu všetkých štyroch kolies pri akejkoľvek rýchlosti.

Budete hrdý na to, čo máte pod kapotou. Úsporný vznetový motor 2,0 l Turbo Multijet II je vybavený technológiou Multijet druhej generácie, ktorá prináša štyri ventily na valec a systém DOHC (dvojitý vačkový hriadeľ nad hlavou) poháňaný remeňom. Turbodieselový motor s objemom 2,0 l má maximálny výkon 140 koní.

Počas jazdy sa môžete cítiť maximálne bezpečne. Nový Jeep® Compass chráni vodiča a cestujúcich vďaka vyše 70 bezpečnostným prvkom. Šesť airbagov, systém opustenia jazdného pruhu, varovanie pred čelným nárazom či monitorovanie mŕtveho uhla vám prinášajú vynikajúcu ochranu a pomáhajú predchádzať problémom na cestách.

Vďaka systému Uconnect budete v spojení s celým svetom a nič vám neunikne. Oceníte jednoduché handsfree telefonovanie a posielanie správ. Zabudovaná funkcia rádioprijímača vám umožní streamovať obľúbené internetové rádiá pomocou funkcie Bluetooth® Streaming Audio. Svoje osobné zariadenia ľahko pripojíte aj cez USB alebo AUX porty.

Už sa nemusíte zaoberať kľúčmi ani tlačidlami. Stačí mať kľúč vo vrecku alebo v taške, elektronické senzory ho deaktivujú a auto sa odomkne po potiahnutí kľučky predných dverí alebo otvorení dverí batožinového priestoru. Ak máte kľúčvnútri vozidla, stačí stlačiť Start a môžete vyraziť na cesty.

1x OFFROAD CAN-AM 4x4

Špičkový offroad CAN-AM TRAXTER vás odvezie, kam len budete chcieť. Nájde sa v ňom miesto pre troch pasažierov a náklad na zadnej úložnej korbe. Do lesa aj z lesa – bez problémov zdolá naozaj každý terén. Nie je len hračkou pre veľkých chlapov. Jazda v ňom bude nezabudnuteľným zážitkom aj pre dámy. Silný, schopný, šikovný a do každého počasia.

Na svojich dobrodružných cestách sa bez obáv môžete spoľahnúť na motor Rotax HD8 V-Twin s objemom 799,9 cm2 a kvapalným chladením. Tento poklad pod kapotou s výkonom 50 konských síl a krútiacim momentom až 37,8 Nm vám ukáže ozajstnú silu aj v tých najťažších podmienkach či pri ťahaní ťažkého nákladu.

Špičková prevodovka PRO-TORQ spája v sebe najnovšie technológie, ktoré vám ešte väčšmi uľahčia riadenie. Systém rýchlej trakcie QRS zväčšuje rozsah CVT variátora a zabezpečuje ešte plynulejšiu zmenu prevodu. Vďaka vysokoprietokovému vetraniu a elektronickej ochrane hnacieho remeňa vydrží táto prevodovka naozaj veľa.

V čase i v nečase má tento tátoš obuté na svojich 14-palcových hliníkových diskoch 27-palcové ľahké pneumatiky Maxxis. Bez obáv sa s nimi môžete pustiť do akejkoľvek prekážky na ceste. Z kaluže do blata a potom po krásnej lesnej ceste komfortne ďalej brázdite krajinu.

Pred dažďom, vetrom či pred snehom vás ochráni plne vybavená kabína. Nájdete v nej miesto pre seba a pre ďalších dvoch pasažierov. Offroad je obrovský silák, zvládne zviezť troch ľudí a ešte aj ťažký náklad. Jeho celkové úžitkové zaťaženie je až do 680 kg. Ak zapojíte vlečku, zvládne potiahnuť ďalších 907 kg..

120x BT REPRODUKTOR JBL XTREME 40 W

JBL Xtreme je ideálny kamarát na chatu či na výlet, bez námahy poskytne skutočne ohromujúci výkon a neprekáža mu ani to, ak ho zabudnete na daždi. Jeho kvalitný zvuk a štýlový dizajn od legendárnej americkej značky JBL ocení každý hudobný fajnšmeker. Odolný štruktúrovaný materiál a gumový kryt zvládnu každé dobrodružstvo. Obľúbenú hudbu si vychutnáte stereo s použitím štyroch aktívnych prevodníkov a dvoch viditeľných basových meničov.

Už nemusíte mať strach, že pre vybitú batériu sa skončí celá zábava. Vďaka power banke s kapacitou 10 000 mAh prehrávate hudbu nepretržite až 15 hodín.

Pre tento reproduktor nie je voda žiaden problém. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave zvládne dážď na chate, šplechot vody pri bazéne aj nečakanú morskú vlnu.

S JBL Xtreme sa môžete predbiehať, kto pustí lepší hit, pretože ponúka bezdrôtové streamovanie hudby až pre 3 zariadenia. Navyše, vďaka zabudovanému mikrofónu s reproduktorom vám počas počúvania hudby neunikne žiaden dôležitý hovor. Hravo ho prijmete pomocou jedného tlačidla.

súťažný kód
Ďakujeme

Kód bol zaradený do súťaže o rodinnú chatu s terasou.

Nezabudni si etiketu odložiť a zvýš svoju šancu na výhru ďalšími kódmi! Súťažíme do 31.8.2018.

súťažný kód
Gratulujeme

Tvoj kód vyhráva. Odlož si výhernú etiketu.

Potvrdenie sme poslali aj v SMS na tvoje telefónne číslo.

Pošli nám svoju adresu podľa inštrukcií v SMS alebo e-mailom na adresu sutaz@budis.sk s nasledujúcimi údajmi: meno, priezvisko, ulica, číslo domu, obec, PSČ a vek. Súťažíme do 31.8.2018.

súťažný kód
Bohužiaľ

Zadaný kód je neplatný.
Skontroluj, či si kód zadal správne.

súťažný kód
Bohužiaľ

Zadaný kód bol už použitý.

Pošli ďalšie kódy a hraj o rodinnú chatu s terasou a iné super ceny. Súťažíme do 31.8.2018.

registrácia
Výborne,

registrácia prebehla úspešne.

Poslali sme ti SMS s heslom na prihlásenie.

registrácia
Podarilo sa

Poslali sme ti SMS s novým heslom.

Použi ho na prihlásenie sa a zadanie súťažných kódov.

Náhľad súťažnej etikety

Prečo moja etiketa "Hor sa na chatu" nemá súťažný kód?

Kód sa nachádza vždy na vnútornej strane etikety (etiketu je potrebné z fľaše odlepiť). Ak tam kód nie je, pravdepodobne si natrafil/-a na minerálku Budiš so staršou nesúťažnou etiketou "Hor sa na chatu", kedy neprebiehala etiketová súťaž. Prosím, uisti sa, že tvoja etiketa vyzerá nasledovne: Ak tvoja etiketa vyzerá rovnako a napriek tomu nie je na opačnej strane súťažný kód, napíš nám e-mail na pomoc@budis.sk s priloženou fotkou etikety.